НОВЕ ПОКОЛІННЯ RENAULT ЗМАГАЄТЬСЯ ЗА ПЕРЕМОГУ В КОНКУРСІ “АВТОМОБІЛЬ РОКУ В УКРАЇНІ”

Всеукраїнська акція “Автомобіль року в Україні” проводиться щорічно з 2001 р. Цей конкурс визначає найкращі новинки, презентовані в Україні з 20 листопада 2015 р. до 20 листопада 2016 р. Автомобілі-переможці обирають за підсумками голосування громадського та журналістського журі. У деяких додаткових номінаціях переможців визначає лише народне голосування.

Цього року в конкурсі буде визначено двох головних переможців - “Легковий автомобіль року” та “Кросовер/SUV року”. Окрім того, залишилися  традиційні для акції номінації - “Співвідношення ціна-якість” та “Дизайн”.

Кожен може обрати найкращі автомобілів року. Для цього до 5 січня 2017 р. необхідно зайти на сайт https://autoroku.autocentre.ua чи придбати журнал “Автоцентр”, ознайомитися з автомобілями-претендентами та проголосувати за вподобані авто. Читачі журналу мають заповнити та вирізати анкету і надіслати її до 5 січня 2017 р. Користувачам в інтернеті треба лише вподобати автомобіль у кожному класі та в «абсолюті».

Серед тих учасників, які повністю заповнять анкету для голосування розіграють цінні подарунки. Головним призом стане автомобіль - популярна модель Renault Sandero Stepway від компанії Renault в Україні. Надійний Sandero Stepway має сучасний і привабливий дизайн. Автомобіль виглядає доречним не тільки в яскравому світлі вогнів великого міста, але і на сільській дорозі. Збільшений до 197 мм кліренс, нові 16-дюймові колеса і енергоємна підвіска переконають вас у цьому. Відправитися назустріч пригодам подалі від великого міста не означає відмовитися від сучасних технологій.  Sandero Stepway готовий до будь-яких дорожніх умов.

Цього року 3 автомобілі Renault змагаються у конкурсі:

1. Renault Megane - серед претендентів на перемогу у категорії “Компактний та середній клас”.

2. Renault Captur - серед претендентів на перемогу у категорії “Малий кросовер”.

3. Renault Kadjar - серед претендентів на перемогу у категорії “Компактний кросовер”.

Підтримати своїм голосом улюблені автомобілі Renault можна на сайті Всеукраїнської премії за посиланням https://autoroku.autocentre.ua.  

Додаткова інформація  

Renault Megane створений в рамках нової стратегії дизайну бренду Renault, яку впровадив віце-президент компанії з дизайну Лоренс Ван ден Акер. Нова модель втілює hightech риси в дизайні і технологіях, які дарують унікальну можливість налаштовувати автомобіль під свій стиль і настрій.

Renault Captur - нова тенденція міського автомобіля. Ця модель об'єднує характеристики яскравого кросовера, функціонального мінівена, а також компактного і динамічного хетчбека. Модель відрізняє неймовірна кількість персоналізації: існує більше 15 варіантів зовнішнього дизайну Captur!

Renault Kadjar - це нова модель на ринку кросоверів. Він стильний, сучасний і інноваційний. При цьому, як і всі моделі Renault, він також універсальний, функціональний і практичний. Kadjar пропонує широку лінійку сучасних двигунів, які поєднують динамічні характеристики, економну витрату палива та низький рівень викидів СО2.

Запрошуємо відвідати офіційні дилерські центри Renault. Під час візиту в дилерський центр буде можливість:

· познайомитися з моделями Renault;

· провести тест-драйв, а також переконатися на власному досвіді в європейському рівні комфорту автомобілів;

· дізнатися інформацію про акції на автомобілі і сервіс;

· оформити кредит на придбання автомобіля або аксесуарів за допомогою власної програми кредитування Renault Finance;

· отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault.