• DOKKER VAN
  Справжній напарник для Вашого бізнесу
  Від 355 700 грн.
  Прайс-лист
  Dokker VAN
  Dokker VAN
  Dokker VAN
Renault Dokker VAN
Справжній напарник для Вашого бізнесу

Ергономічний, практичний та функціональний Renault Dokker VAN буде надійним партнером у будь-якій ситуації. Продуманий до дрібниць дизайн, зручні зсувні бокові та асиметричні розпашні задні двері, високий рівень безпеки роблять автомобіль вигідним придбанням для бізнесу.

Пропозиції

Заощаджуйте 35 000 грн за кредитною програмою «Renault Бонус»!
Заощаджуйте 35 000 грн за кредитною програмою «Renault Бонус»!

 • Економія при оформленні авто (пенсійний фонд, платіж КАСКО)
 • Ставка у гривні не змінюється протягом періоду кредитування.
 • Максимальний строк кредитування:
  • для фізичної особи – 7 років,
  • для юридичної – 5 років.
 • Перший платіж - від 10% до 50% від вартості автомобіля.
 • Відсутність щомісячних комісій

Дизайн Renault Dokker VAN

Купити Renault Dokker VAN – отримати не просто вантажний компактвен, а стильний комфортний автомобіль, який відповідає сучасним уявленням про комерційні авто.

Хромована радіаторна решітка
Хромована радіаторна решітка

Радіаторна решітка Renault Dokker VAN робить бампер виразним та динамічним. Хромовані вставки та срібляста верхня лінія гармоніюють з фарами, фірмовим знаком Renault в центрі та запропонованими кольорами Dokker.

Захисні бокові молдинги
Захисні бокові молдинги

Захисні молдинги виконуються дві функції: захищають двері автомобіля від пошкоджень та підкреслюють бічну лінію кузова. Практичність та естетичність – головні надбання встановлених молдингів.

Інтер’єр Renault Dokker VAN

Раціонально організований простір в салоні оцінить будь-який водій. Безліч місць для зберігання речей та сучасне оснащення роблять Renault Dokker VAN надійним помічником у бізнесі.

Мультимедійна система Media Nav
Мультимедійна система Media Nav

Зручна та зрозуміла у використанні система Media Nav пропонує широкі можливості для водія. Завдяки 7-дюймовому дисплею та елементам управління на кермі можна увімкнути музику, зателефонувати в режимі «вільні руки» та скористатися системою навігації. Renault Dokker VAN спрощує життя!

Кондиціонер
Кондиціонер

Почувайтеся комфортно в спекотні літні дні! Система кондиціонування, встановлена в Renault Dokker VAN, допоможе створити оптимальні умови в салоні. Просто встановіть параметри температури, і хай погода вас не хвилює!