Переваги Renault MASTER

Створюючи універсальний автомобіль для бізнесу, ми застосували весь наш багатий досвід і пишаємося отриманим результатом: Renault MASTER зміг задовольнити потреби і власників автопарків, і водіїв, які щодня проводять за кермом автомобіля.

Вантажний простір Renault Master

Вантажний простір Renault Master

Renault Master (Рено Мастер) — надійний та економічний фургон, що відноситься до класу комерційного транспорту. Renault Master (Рено Мастер) має високу вантажність та місткість, стає професійним інструментом для вантажоперевізників та транспортних компаній.

Робочий простір Renault Master

Робочий простір Renault Master

Кабіна автомобіля Renault Master (Рено Мастер) підкреслює професійні якості вантажного автомобіля: оптимальна оглядовість, ергономічні органи управління, регулювання сидіння водія по висоті, поліпшена шумоізоляція. Під час зупинки водій може використовувати кабіну в якості офісу: спинка пасажирського сидіння складається і перетворюється в столик, а ніші для зберігання речей дозволять тримати документи або робочі інструменти під рукою.

Безпека Renault Master

Безпека Renault Master

Для комфорту водія й запобігання небезпечним ситуаціям у новому Renault Master (Рено Мастер) використані найкращі технології з точки зору активної і пасивної безпеки:
– Система курсової стійкості (ESP) останнього покоління з адаптивним контролем навантаження.
– Металева перегородка, що відділяє кабіну від вантажного відсіку для захисту водія та пасажирів від падіння вантажів у кабіну у разі різкого гальмування.
– Дзеркало заднього огляду «сліпих зон», вбудоване в сонцезахисний козирок пасажира, забезпечує огляд «сліпої зони» ззаду на протилежній від водія стороні автомобіля.
Являючись комерційним транспортом, автомобіль максимально відповідає вимогам практичності і надійності.

Двигун Renault Master

Двигун Renault Master

Renault Master (Рено Мастер), який оснащено экономічним та високопродуктивним дизельним двигуном 2,3 л потужністю 125 к. с. та 150 к. с. з крутним моментом 310 Н·м та 350 Н·м відповідно.