megane
Скористайтесь перевагами цифрової панелі приладів
Цифрова панель приладів подає інформацію таким чином, щоб вам було якомога зручніше її переглядати. Налаштовуваний семидюймовий екран показує стабільне та контрастне зображення вдень і вночі.
Easy Park Assist: паркування в одну мить
Паралельне паркування завдяки легкому повороту керма. Датчики пакета Easy Park Assist визначають обриси місця для паркування, вимірюють доступний простір та виконують маневр.
Повністю світлодіодні ліхтарі Pure Vision
Скористайтеся перевагами оптимальної видимості навіть у нічний час. Біле світло, що випромінюється технологією Full LED має на 20% потужніші лампи в порівнянні зі стандартними галогенними лампами.
Аудіосистема Bose® зробіть свої подорожі незабутніми
Перетворіть будь-яку подорож на унікальний акустичний досвід. Завдяки одному центральному передньому динаміку, восьми динамікам високої продуктивності в салоні та сабвуферу в багажнику всі тонкощі музики відтворюються надзвичайно тощо.
megane
Новий Renault Megane
megane
Система допомоги при старті на підйомі: турбота про ваш спокій
Ми оснастили новий Renault MEGANE системою допомоги при старті на підйомі для ще більшої безпеки та комфорту. Вона діє на гальма автомобіля впродовж двох секунд, аби ви могли спокійно рушити з місця.
Попередження про небезпеку у ”сліпій” зоні: більше спокою за кермом
Розширте оглядовість. Новий Renault MEGANE визначає наявність у ”сліпих” зонах автомобілів, які не видно в дзеркалах заднього виду. Вона діє на швидкості від 30 до 140 км/год та використовує світлові сигнали для попередження.
П’ять зірок відповідно до тексту EURONCAP
Цей текст є європейським стандартом та оцінює безпеку автомобіля відповідно до чотирьох критеріїв: технології надання безпеки, захисту дітей, захисту дорослих пасажирів та захисту пішоходів. Завдяки інноваційним технологіям, що походять від вищого модельного ряду , новий Renault MEGANE стає дійсно досконалим. Результати засвідчують досвід наших інженерів в гарантуванні безпеки.
alt
Цей люк додасть більше сонячного світла у ваше життя
Великий скляний люк на даху над сидінням водія забезпечую виняткове освітлення салону. Відчиняючи люк, ви можете обирати між трьома позиціями, що задовольнять усі ваші потреби.
Відсіки для зберігання речей значно полегшують перебування в салоні
Центральний підлокітник нового Renault MEGANE відчиняється, утворюючи відсік для зберігання речей об’ємом 3л. Велика центральна консоль включає в себе підставку під смартфон, два підсклянники, а також низку рішень для забезпечення зв’язку: USB-порти, штекерний роз’єм ,пристрій для зчитування SD-карток та розетки на 12B
Його місткість задоволення ваших пасажирів
На задніх сидіннях нового Renault MEGANE пасажири відчують значний простір та комфорт. Ми подбали про їх задоволення та водночас зберегли відмінний об’єм багажника – 434 л
Картка-ключ ‘’вільні руки’’ значно полегшує життя
Постійно шукаєте ключі? Більше не потрібно цього робити. Завдяки картці-ключу ‘’вільні руки’’ новий Renault MEGANE відмикає двері при наближенні, запускає двигун при натисненні кнопки ‘’Старт’’ та замикає двері, коли ви відходити від автомобіля.